O dyplomacji raz jeszcze...

2022-04-10 22:29:26

DY-POLO-MACJA (tym razem wg PiS-u)

Morawiecki wytknął Macronowi nieskuteczność w dyplomatycznych rozmowach z Putinem, a jednocześnie sam wspiera proputinowską Le Pen, która pytana, czy rosyjski dyktator odpowiedzialny za śmierć tysięcy ludzi w Ukrainie będzie mógł znowu stać się sojusznikiem Francji, odpowiedziała bez wahania w samym środku wojny: "Oczywiście, że tak".R.I.P.

2022-03-19 20:25:22

Nie żyje prof. Marian Zembala... 

Myślę, że jeden z niewielu ludzi, któremu swoje życie zawdzięcza tak wielu ludzi...

Panie Profesorze... wielki, wielki szacunek i moja osobista wdzięczność (Pan wie za co)... 

 Dyplomacja i eksperci

2022-03-15 22:16:22

Ambasada Rosji w RPA zamieściła na Twitterze kłamliwy wpis, w którym stwierdziła, że Rosja w Ukrainie "walczy z nazizmem".

Szybko zareagowała na to ambasada Niemiec w tym kraju.

Na kłamliwy post odpowiedziała tak: „Wybaczcie, ale nie możemy tego przemilczeć, to jest zbyt cyniczne. To, co robi Rosja w Ukrainie, to zabijanie niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn w celu osiągnięcia własnych korzyści. Na pewno nie jest to "walka z nazizmem". Niech się wstydzi każdy, kto w to wierzy (ze smutkiem przyznajemy, że jesteśmy ekspertami w kwestii nazizmu)”.

I to właśnie jest prawdziwa dyplomacja, panie prezydencie A.D. !

Dyplomacją natomiast z pewnością nie jest komentowanie przez szefa sił zbrojnych RP radosnymi emotikonkami przypadku zuchwałej kradzieży w ukraińskiej wiosce rosyjskiego czołgu (w dodatku dokonanej przez romską mniejszość narodową).
    1 2 317 18 19