Guitar Inspire

 

Koncert

W 2010 roku udało mi się dokończyć realizację jednego z moich pomysłów - instrumentalny program ukazujący gitarę wykonującą partie wokalne. Zadanie okazało się dość żmudne - ponieważ aranżowanie, nagrywanie podkładów, wybór rodzaju instrumentu i kompletowanie repertuaru w takiej formie - zajęło mi w sumie ponad trzy lata.
Na program występu składają się własne improwizacje na temat w większości dobrze znanych utworów, które najczęściej były wielkimi hitami albo z biegiem lat zyskały status standardów muzyki rock i pop.
Mówiąc najkrócej –  to rodzaj fajnej gitarowej podróży, inspirowanej twórczością wykonawców królujących na listach przebojów szczególnie w latach 80-tych i 90-tych.
To nie tylko instrumentalne wersje piosenek wylansowanych m.in. przez takich wykonawców jak Michael Jackson, Robbie Williams, czy Madonna - ale próba przedstawienia tych utworów od bardziej gitarowej strony.
Gram okazjonalnie i dzięki temu mam czas na indywidualne opracowanie każdego występu.
Nie ukrywam, że taki system pracy bardzo sobie cenię :-)
Można wtedy też usłyszeć kilka moich miniatur muzycznych, „perełki” muzyki polskiej i jeszcze parę innych ciekawostek (np. w postaci utworu właściwie liczącego sobie… trzysta lat!).

Zapraszam do współpracy instytucje, firmy, puby i restauracje oraz osoby prywatne.

Więcej w dziale LIVE.Poniżej przykładowe mp3 do pobrania.

 

 

Nowość  

pobierz: ROGALIK - I miss you.mp3 [3,5 MB]


Nowość  

pobierz: ROGALIK - Wuthering heights.mp3 [3,9 MB]


pobierz: ROGALIK - Freedom.mp3 [4,9 MB]


pobierz: ROGALIK - Stan pogody.mp3 [3,2 MB]


pobierz: ROGALIK - Tomorrow never dies.mp3 [4,4 MB]